Telefon 63 27 21 498
fb
Emel Meble
Zabudowy wnęk

Szafy przesuwne, garderoby, zabudowa wnęk.
Wykonujemy zabudowy mebli biurowych, sklepowych, zabudowy wnęk (szafy, garderoby), elementy wyposażenia dla obiektów użyteczności publicznej i wiele innych.
Zabudowa wnęk zawsze stanowi twardy orzech do zgryzienia, szczególnie jeśli przestrzeń ograniczona jest skosami. Istnieje jednak wiele praktycznych i efektownych rozwiązań, którymi można takie miejsce zagospodarować — od szafy przesuwnej, aż po podświetlane półki. We wnęce można także urządzić domowy kącik biurowy. Co warto wiedzieć o zabudowie wnęk?

Meblem wręcz stworzonym do zabudowy wnęk jest szafa przesuwna, która perfekcyjnie wykorzystuje każdy dostępny centymetr. Dzięki temu można sobie pozwolić na domową garderobę — w dodatku w trudnym aranżacyjnie miejscu. Największe wyzwanie stanowią jednak skosy, szczególnie na poddaszu. Ale także do nich można zaprojektować praktyczne meble.

Szafa przesuwna to mebel, który idealnie nadaje się do zabudowy wnętrz. Szafę można idealnie dopasować pod wymiar wnęki zarówno pod względem wysokości, jak i szerokości czy głębokości. Meble tego typu można wygodnie wkomponować we wnęki w przedpokoju, ale też salonie, łazience czy sypialni.  Zabudowa wnęk z szafą przesuwną stanowi prosty sposób na aranżację garderoby.

 

 

Zabudowy wnęk - EMEL-MEBLE - kuchnie na wymiar, zabudowy w Kole Zabudowy wnęk - EMEL-MEBLE - kuchnie na wymiar, zabudowy w Kole Zabudowy wnęk - EMEL-MEBLE - kuchnie na wymiar, zabudowy w Kole Zabudowy wnęk - EMEL-MEBLE - kuchnie na wymiar, zabudowy w Kole Zabudowy wnęk - EMEL-MEBLE - kuchnie na wymiar, zabudowy w Kole Zabudowy wnęk - EMEL-MEBLE - kuchnie na wymiar, zabudowy w Kole Zabudowy wnęk - EMEL-MEBLE - kuchnie na wymiar, zabudowy w Kole Zabudowy wnęk - EMEL-MEBLE - kuchnie na wymiar, zabudowy w Kole Zabudowy wnęk - EMEL-MEBLE - kuchnie na wymiar, zabudowy w Kole Zabudowy wnęk - EMEL-MEBLE - kuchnie na wymiar, zabudowy w Kole