Telefon 63 27 21 498
fb
Emel Meble
Kuchnie

Tworzymy kuchnie na wymiar, czyli meble wymarzone i zaplanowane w każdym szczególe. Przyjeżdżamy na pomiar, omawiamy Państwa oczekiwania i przystępujemy do projektu, następnie umawiamy termin realizacji.
Cenimy bezkompromisowe połączenie minimalizmu i jakości. Stworzycie z nami niepowtarzalny efekt Twojego domu, pozwól nam zadbać o każdy szczegół, wejdź z nami w stylowy świat perfekcji i harmonii.
Dbamy o każdy najmniejszy szczegół wytyczając z naszymi klientami nowe trendy wzornicze i funkcjonalne naszych kuchni. Przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technologii produkcyjnych i wspieraniu tradycyjnego rzemiosła tworzymy unikalne meble kuchenne na wymiar – odznaczające się walorami estetycznymi oraz użytkowymi. Unikalne aranżacje powstają dzięki połączeniu najwyższej jakości, wizjonerskiego designu oraz kompleksowości naszych usług.
Mamy szeroki wachlarz wzorników kolorów , co daje ogromne możliwości wyboru właściwego odcienia, dekoru oraz struktury wybranego materiału frontów i blatów.
Posiadamy własną halę produkcyjną, wyposażoną w najnowocześniejsze maszyny renomowanych światowych producentów! To wszystko po to, aby realizować na najwyższym poziomie produkcję pod indywidualne zamówienie klienta.

 

 

Kuchnie - EMEL-MEBLE - kuchnie na wymiar, zabudowy w Kole Kuchnie - EMEL-MEBLE - kuchnie na wymiar, zabudowy w Kole Kuchnie - EMEL-MEBLE - kuchnie na wymiar, zabudowy w Kole Kuchnie - EMEL-MEBLE - kuchnie na wymiar, zabudowy w Kole Kuchnie - EMEL-MEBLE - kuchnie na wymiar, zabudowy w Kole Kuchnie - EMEL-MEBLE - kuchnie na wymiar, zabudowy w Kole Kuchnie - EMEL-MEBLE - kuchnie na wymiar, zabudowy w Kole Kuchnie - EMEL-MEBLE - kuchnie na wymiar, zabudowy w Kole Kuchnie - EMEL-MEBLE - kuchnie na wymiar, zabudowy w Kole Kuchnie - EMEL-MEBLE - kuchnie na wymiar, zabudowy w Kole